Joukkueyhteydet
Joukkue Nimi Yhteys
Pojat 2003-2006 Joukkueenjohtaja Koponen Pekka @: pekka0506.sch@gmail.com
tel:0503862238
Pojat 2007 Joukkueenjohtaja Nurmi Erjaleena @: erjaleena.nurmi@yit.fi
tel:0405600629
Pojat 2009 Joukkueenjohtaja Kuparinen Taru @: taru_kuparinen@hotmail.com
tel:0405031634
Pojat 2009 Joukkueenjohtaja Loitokari Kati @: kati.loitokari@gmail.com
tel:0505469913
Pojat 2009 Joukkueenjohtaja Suntio Janne @: jannej.suntio@gmail.com
tel:0504310200
Pojat 2010 Joukkueenjohtaja Ylianttila Samuli @: schp10.jojo@gmail.com
tel:040-1890797
Pojat 2011 Joukkueenjohtaja Lindholm Nana @: nana.lindholm@gmail.com
tel:0415368386
Pojat 2012 Joukkueenjohtaja Mokko Markus @: markusmokko@gmail.com
tel:0504307835
Pojat 2013 Joukkueenjohtaja Kilpi Noona @: Akseli.noona@hotmail.fi
tel:0456335918
Miehet Joukkueenjohtaja Lahtinen Marko @: marko.lahtinen@ortek.fi
tel:040 5710734
Naiset Joukkueenjohtaja Jauhiainen Annastiina @: annastiina.jauhiainen@saunalahti.fi
tel:0405927882
Äijä-säbä Joukkueenjohtaja Poskiparta Petteri @: petteri.poskiparta@kolumbus.fi
tel:0405614550
Äijä-säbä Joukkueenjohtaja Vattulainen Mika @: mika.vattulainen@valmet.com
tel:040 576 8771
Naiset kuntosähly Joukkueenjohtaja Haaparanta Mirka @: mirka_haaparanta@hotmail.com
tel:0451144648
Tytöt 2010-2014 Joukkueenjohtaja Jauhiainen Annastiina @: annastiina.jauhiainen@saunalahti.fi
tel:0405927882
Tytöt 2010-2014 Joukkueenjohtaja Vainionpää Tiia @: tiia.vainionpaa@gmail.com
tel:0509663774
Sport Club Hyvinkää
«  Heinäkuu   »
Kategoriat