Joukkueyhteydet
Joukkue Nimi Yhteys
Pojat / P03-06 Joukkueenjohtaja Koponen Pekka @: pekka0506.sch@gmail.com
tel:0503862238
Pojat / P03-06 Joukkueenjohtaja Vainionpää Tiia @: tiia.vainionpaa@gmail.com
tel:0509663774
D1 pojat / P07 Joukkueenjohtaja Nurmi Erjaleena @: erjaleena.nurmi@yit.fi
tel:0405600629
D1 pojat / P08 Joukkueenjohtaja Lahdenperä Tiina @: tiina.lahdenpera@elisanet.fi
tel:+358 40 841 6287
E1 pojat / P09 Joukkueenjohtaja Kuparinen Taru @: taru_kuparinen@hotmail.com
tel:0405031634
E1 pojat / P09 Joukkueenjohtaja Loitokari Kati @: kati.loitokari@gmail.com
tel:0505469913
E2 pojat / P10 Joukkueenjohtaja Ylianttila Samuli @: schp10.jojo@gmail.com
tel:040-1890797
F1 pojat / P11 Joukkueenjohtaja Lindholm Nana @: nana.lindholm@gmail.com
tel:0415368386
F2 pojat / P12 Joukkueenjohtaja Mokko Markus @: markusmokko@gmail.com
tel:0504307835
G1 pojat / P13 Joukkueenjohtaja Kilpi Noona @: Akseli.noona@hotmail.fi
tel:0456335918
Miehet Joukkueenjohtaja Lahtinen Marko @: marko.lahtinen@ortek.fi
tel:040 5710734
Naiset Joukkueenjohtaja Jauhiainen Annastiina @: annastiina.jauhiainen@saunalahti.fi
tel:0405927882
Naiset Joukkueenjohtaja Saarinen Emmi @: emmituulia.saarinen@gmail.com
tel:0415463503
Äijä-säbä Joukkueenjohtaja Poskiparta Petteri @: petteri.poskiparta@kolumbus.fi
tel:0405614550
Äijä-säbä Joukkueenjohtaja Vattulainen Mika @: mika.vattulainen@valmet.com
tel:040 576 8771
Naiset kuntosähly Joukkueenjohtaja Haaparanta Mirka @: mirka_haaparanta@hotmail.com
tel:0451144648
Sport Club Hyvinkää
«  Marraskuu   »
Kategoriat