Kiitos kaudesta 2020 - 2021
31.3.2021 15:19 Uutisointi / Miehet

Kiitos!

Miehet edustus kiittää kaudesta 2020 - 2021!

Mitään sen kummempaa yhteenvetoa menneestä kaudesta ei juuri nyt synny.... päällimmäisenä ovat ajatukset ensikauden joukkueen kasaamisesta. Neuvottelut valmennuksesta on jo aloitettu ja pelaajien innokkuutta jatkaa kartoitetaan. Toivotaan että mahdollisimman monella jäi hampaankoloon parista viimekaudesta, kärjen tuntumassa taisteltiin noususta... no kaikki tietää miten kausien kävi.

Toivotaan että kaikki "junnut" jatkavat joukkueessa ja mukaan saataisiin naarattua muutama yhtä kova tekijä.

Erityiskiitos katsojille, jotka saapuivat kannustamaan mustia läpikauden. Kiitos Hyvinkään kaupungille ja Renttolle, jotka mahdollistivat mattohankinnallaan osallistumisemme 2-divariin. Kiitos yhteistyökumppaneillemme, kiitos seuralle.... ISO KIITOS KAIKILLE!

Tiedotus pelaa vanhaan malliin, aina kun uutta kerrottavaa, kerromme sen teille. Nyt odotetaan sitä suurta uutista....


   
Lisää uutisia
Sport Club Hyvinkää
«  Huhtikuu   »
Kategoriat